Nabízíme široký  sortiment  interiérových i exteriérových svítidel od domácích i  zahraničních výrobců cenově dostupných až po luxusní designová svítidla pro nejnáročnějšího zákazníka.

Projekty / projekt osvětlení

Projekt osvětlení

Světlo  je  nejvýznamnějším   prvkem, který dotváří interiér. Vytváří v interiéru atmosféru a  náladu.  Dojem  a  pocit, který   v   něm   pobývající   vnímají,   je právě  důsledkem  osvětlení. Proto  je důležité   samotný    návrh   osvětlení  nepodcenit,  ale  naopak  mu věnovat velmi nadstandardní péči.

 

Samotné  zdroje  umělého  osvětlení - tedy svítidla - lze vyměnit, ale stavební zásahy pro dodatečné  změny   polohy svítidel  nebo  umístění  lamp  jsou již náročné, mnohdy  dokonce  nemožné.

Vzhledem k zásadní  důležitosti  osvětlení  preferuji použití kvalitních zdrojů světla - svítidel, u nichž jsou zajištěny perfektní technické i estetické parametry a také perfektní servis.

Klientům proto doporučuji investovat  prostředky v první řadě do kvalitních designových svítidel od osvědčených českých či zahraničních výrobců.

Svítidla navrhujeme dle přání a potřeb  investora, ať už se jedná o jedinou lampu, nebo projekt  osvětlení  celého bytu.